Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalRoute
20 mrt.21:00Touché '86 HS 1 - Afas-LEOS HS 1De Trits
21 mrt.21:30Keizer Otto-Trivolley DS 1 - Afas-LEOS DS 1De Lunet
22 mrt.19:30Switch Hooglanderveen DS 4 - Afas-LEOS DS 3Dorpshuis De Dissel
22 mrt.21:15Sovoco HS 3 - Afas-LEOS HS 2De Bunt
22 mrt.21:30Oberon HS 2 - Afas-LEOS HS 3Aetsveld
23 mrt.9:00Afas-LEOS N4 2 - Forza Hoogland N4 3Sportcomplex Amerena
23 mrt.10:00AVV Keistad N4 2 - Afas-LEOS N4 2Sportcomplex Amerena
23 mrt.10:15Limes JC 2 - Afas-LEOS JC 1Sporthal De Paperclip
23 mrt.11:00Forza Hoogland MB 4 - Afas-LEOS MB 1Nieuwland
23 mrt.11:30Sovoco N4 1 - Afas-LEOS N4 1De Kuil
23 mrt.12:30Afas-LEOS N4 1 - AVV Keistad N4 3De Kuil
23 mrt.12:30Taurus JA 2 - Afas-LEOS JA 1Kruisboog
23 mrt.12:30AVV Keistad MA 3 - Afas-LEOS MA 1Sportcomplex Amerena
23 mrt.15:00Forza Hoogland DS 8 - Afas-LEOS DS 2Nieuwland
25 mrt.19:45Afas-LEOS JA 1 - VV Utrecht JA 2De Korf
30 mrt.9:00Irene MB 1 - Afas-LEOS MB 1Kees Boekehal
30 mrt.10:30AVV Keistad N5 3 - Afas-LEOS N5 1De Bunt
30 mrt.11:00Afas-LEOS N4 1 - Forza Hoogland N4 1De Bunt
30 mrt.11:30Touché '86 N4 1 - Afas-LEOS N4 1De Bunt
30 mrt.11:30Afas-LEOS N5 1 - AVV Keistad N5 2De Bunt
30 mrt.13:45AVV Keistad MC 3 - Afas-LEOS MC 1Midland
1 apr.19:45Afas-LEOS DS 2 - ODIS DS 2De Korf
5 apr.21:15AVV Keistad DS 9 - Afas-LEOS DS 3Sportcomplex Amerena
5 apr.21:15Switch Hooglanderveen HS 2 - Afas-LEOS HS 1Dorpshuis De Dissel
6 apr.9:00VV Utrecht MB 5 - Afas-LEOS MB 2Galgenwaard Sportcentrum
6 apr.9:30Afas-LEOS N4 2 - Switch Hooglanderveen N4 1Sportcomplex Amerena
6 apr.10:30Forza Hoogland N4 2 - Afas-LEOS N4 2Sportcomplex Amerena
6 apr.10:45VV Utrecht JC 3 - Afas-LEOS JC 1Galgenwaard Sportcentrum
6 apr.11:00Afas-LEOS N5 1 - Prima Donna Kaas Huizen N5 1Sportcomplex Amerena
6 apr.11:30Sovoco N5 1 - Afas-LEOS N5 1Sportcomplex Amerena
6 apr.12:30VollinGo JA 1 - Afas-LEOS JA 1De Zebra
6 apr.12:45VV Utrecht MA 4 - Afas-LEOS MA 1Galgenwaard Sportcentrum
6 apr.13:00Forza Hoogland DS 4 - Afas-LEOS DS 1Nieuwland
6 apr.14:00Gemini S MC 1 - Afas-LEOS MC 1Kerkelanden
12 apr.18:30Afas-LEOS JC 1 - Forza Hoogland JC 3De Korf
12 apr.18:30Afas-LEOS MB 1 - Irene MB 1De Korf
12 apr.18:30Afas-LEOS MB 2 - Gemini S MB 3De Korf
12 apr.18:30Afas-LEOS MC 1 - ODIS MC 1De Korf
12 apr.20:00Afas-LEOS JA 1 - Taurus JA 2De Korf
12 apr.20:00Afas-LEOS MA 1 - Forza Hoogland MA 4De Korf
12 apr.21:30Afas-LEOS DS 1 - Prima Donna Kaas Huizen DS 3De Korf
12 apr.21:30Afas-LEOS DS 3 - VC Allvo DS 7De Korf
12 apr.21:30Afas-LEOS HS 2 - ODIS HS 2De Korf
12 apr.21:30Afas-LEOS HS 3 - Gemini S HS 5De Korf
13 apr.9:00Forza Hoogland N4 3 - Afas-LEOS N4 2Sportcomplex Amerena
13 apr.10:00Afas-LEOS N4 2 - AVV Keistad N4 2Sportcomplex Amerena
13 apr.11:00Afas-LEOS N4 1 - Unicornus N4 1Banninghal
13 apr.11:30Touché '86 N4 1 - Afas-LEOS N4 1Banninghal
20 apr.9:00Afas-LEOS N4 1 - Sovoco N4 1Sportcomplex Amerena
20 apr.9:00Afas-LEOS N4 2 - Forza Hoogland N4 3Sportcomplex Amerena
20 apr.9:00Afas-LEOS N5 1 - AVV Keistad N5 3Sportcomplex Amerena
20 apr.10:00Forza Hoogland N4 1 - Afas-LEOS N4 1Sportcomplex Amerena
20 apr.10:00AVV Keistad N4 2 - Afas-LEOS N4 2Sportcomplex Amerena
20 apr.10:00AVV Keistad N5 1 - Afas-LEOS N5 1Sportcomplex Amerena